İçinde bulunduğumuz dünyaya katkıda bulunabiliriz. Bizim yapacağımız küçük bir yardımın onlar için çok önemli olduğu , bununla hayata tutunabilecek insanlar var.

Bu öyküyü pek çoğunuz duymuştur. İki arkadaş sahilde yürürken birinin dikkatini dalgayla sahile vuran çok sayıdaki deniz anaları çekmiş, ve onları tekrar suya atmayı teklif etmiş arkadaşına. Diğeri ise birkaçını atsak ne fark eder, o kadar çoklar ki demiş. Arkadaşı birini almış ve denize fırlatmış; bak demiş bunun için fark etti.

Varlığınızla bu dünyada fark yaratabilirsiniz. Sizin bir gülümsemeniz veya cesaret verici bir konuşmanız ,bir diğeri için hayatını temelden etkileyen bir deneyim olabilir.

Bizler katılmak isteyen gönüllülerimizle beraber iki ayda bir,  bir günümüzü ayırarak bir projede olacağız ve o günü bizden daha az şanslı olanları mutlu etmek için harcayacağız.

Bazen yaşlıları hediyelerimizle ziyaret edeceğiz, bazen kimsesiz çocukları sevindireceğiz, bazen Güneydoğu Anadolu da bir okuldaki çocukların ihtiyaçlarını karşılayacağız.

Onlara büyüdüklerinde bile hep hatırlayacakları, içlerini ısıtacak bu dünyada yalnız olmadıklarını düşündürecek bir gün ,bir hafta sonu yaşatacağız.

Buna gönüllü olanlarınız lütfen  bizimle iletişim halinde olun, sitemizi takip edin.

 

Güzel projelerle dünyamıza katkıda bulunmak üzere ….