Handan Cengiz
Handan Cengiz

HANDAN CENGİZ KİMDİR

Handan Cengiz Ruhsal Eğitimin kurucu ve eğitmenidir. Kendisi İTÜ mezunu bir mühendis olup, ABD’de uluslararası iş ve finans alanında yüksek lisans yapmış halen St. Clements üniversitesinde klinik psikoloji alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Amerika, İngiltere ve Hindistan da kişisel gelişim alanında eğitimler ve deneyimlerle donanımı zenginleştirmiş, seminerlerinde kullandığı metodolojinin eğitim ve lisanslarını 2014 yılında ABD’de Dr. Patricia Crane ‘den almıştır. 2019 yılında gelişim ve dönüşüm kamplarına ev sahipliği yapmak üzere Fethiye’de Letonia Retreat Center isimli bir merkez kurmuştur.

‘’Duygularını yöneten yaşamını yönetir.’’

İnsanı ve yaşamı anlamaya olan tutkusu, yurtdışında yaşadığı dönemde bir yandan akademik eğitimine devam ederken bir yandan da farklı topluluklarla çok zengin seçeneklere sahip kıtada ruhsal ve kişisel gelişim atölye çalışmalarına inziva ve meditasyonlara katılmaya yöneltti.

Heal Your Life®(Yaşamını İyileştirebilirsin) metodoloji lisanslı eğitmeni olup, guruplara ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler düzenlemekte ve birebir seanslar uygulamaktadır.