Para hakkında endişe etmeyi bırakmak ve faturalara kızmaktan vazgeçmemiz çok önemlidir. Bir çok insan faturalara sanki ceza imiş gözü ile bakıyor ve mümkün olsa kaçınmak istiyor. Bize gelen bir fatura bizim ödeme gücümüzün bir göstergesidir. Size faturayı gönderen şirket sizin ödeme gücünüze inanıyor ve bedelini almadan önce size bu hizmeti veriyor.

Ben evime gelen her faturaya sevgi duyarım. Ödememi yaparken küçük bir öpücük gönderirim. Eğer fatura ödemenizi kızgınlıkla yaparsanız bu para size geri dönmede zorlanacaktır. Eğer ödemenizi sevgi ve neşe ile yaparsanız bolluğun size kolaylıkla akabileceği bir yol açmış oluşunuz. Paraya arkadaşınızmış gibi davranın. Onu atık bir kağıt gibi katlayarak arka cebinize sıkıştırmayın.

Sizin işiniz sizin güvenliğiniz değildir. Ne banka hesabınız, ne yatırımlarınız, ne eşiniz ne de anne babanız sizin güvenliğiniz değildir. Sizin güvenliğiniz sizi ve her şeyi yaratan güçle olan bağlantınızdır.

Ben, benim içimde benim bedenime nefes aldıran bu gücün bana ihtiyacım olan her şeyi rahatlıkla ve kolaylıkla getireceğine inanmayı ve bunu düşünmeyi seçiyorum.

Evren çok bereketli ve bolluk içinde, ve ihtiyacımız olan her bir şeyle desteklenmemiz bizim doğuştan hakkımız, tabi eğer tersine inanmıyorsak.

Ben telefonumu her defasında sevgi ile kullanırım, ve sıklıkla , bu telefon ile yaptığım tüm görüşmelerden sadece sevgi ve bolluk haberleri geleceğini düşünürüm. Aynı şeyi posta kutum içinde yaparım, ve her gün benim okurlarımdan bana teşekkür ve sevgi mektupları gelir.

Bana gelen faturaların şirketlerine benim bu faturaları ödeyeceğime olan inançları için içimden teşekkür ederim. Kapımın dışını ve zilimi sevgi ile kuşatırım, bunu evime sadece sevgi ve iyilik geleceği inancı ve düşüncesi ile yaparım.
Hayatımın iyi ve neşeli olmasını beklerim. Ve öylede olur.

Louise Hay

Yazıyı orijinal dilde okumak için aşağıdaki linke tıklayabilirisiniz.

http://www.louisehay.com/love-your-bills/

By | 2018-02-07T14:50:48+00:00 Ekim 26th, 2016|blogyazıları|0 Yorum