Her birimiz tek bir zekanın kendisini ifade ettiği farklı canlılarız.Her birimiz, şu anda burada beraber yaşamayı seçtik,çünkü birbirimizden öğreneceklerimiz var. Bir arada oluşumuzda bir amaç var. Birbirimizi suçlamakla veya kavga etmekle kazanılabilecek hiç bir şey yok. Bu deneyimden faydalanmak ve ruhsal büyüme sağlamak için yapılacak en iyi şey kendimizi sevmeyi seçmektir.

Biz beraber olmayı seçtik,çünkü iş hayatlarımıza ve hayatın diğer alanlarına ahenk getirmeyi istedik.

Tüm davranışlarımız tek bir gerçeğin farklı ifadeleridir. İlahi doğruluk gün içindeki davranışlarımıza ve eylemlerimize rehberlik eder.Biz bu rehberlikle doğru zamanda doğru yerde bulunur,doru zamanda doğru sözleri söyleriz.

Her birey bütünün bir parçasıdır. İlahi enerji insanların neşe ile birarada çalışmasına neden olur, böyle ortamlarda insanlar birbirlerini destekler, tatmin duygusu içinde keyifle üretirler.İşlerinde ve yaşamın tüm diğer alanlarındada başarılı olurlar. Sağlıklı ,mutlu, sevgi dolu, neşeli,saygılı ve huzurlu olurlar.Öyle olsun,ve de öyledir.

Louise Hay

Yazının İngilizce Orijinalini bu linke tıklayarak okuyabilirsiniz.http://www.louisehay.com/we-are-all-part-of-the-harmonious-whole/

 

By | 2018-02-07T14:49:24+00:00 Ağustos 17th, 2016|blogyazıları|0 Yorum