Loading...
Sağlık (Beden-zihin bağlantısı) Atölye çalışması 2017-12-04T15:16:17+00:00

Süre

1 Tam Gün


İçerik

Farkındalık yaratıcak ve bedeninizle iletişime geçebileceğiniz meditasyonlar, bedeninizin sizin için değil size karşı çalışmasının altındaki inanç kalıplarını

keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar,ve HYL® teknikleri ile istenilen sağlığa sahip olmaya yönelik egzersizler genel yapıyı oluşturur.


Kimler Katılabilir

Daha sağlıklı olmalarına kendilerinide katkıda bulunabileceğine inananlar,sağlığın bütünsel olduğunu yani zihin beden ve duygularınızıda kapsadığının farkındalığında olan yada olmak isteyenler, sağlıkları konusunda sorumluluk almaya hazır olan 18 yaş üstü tüm isteyenler katılabilir.

Sağlık (Beden-zihin bağlantısı) Atölye çalışması

Louise Hay in Heal Your Life ® Türkçesi ile Hayatını İyileştirebilirsin öğretisi ile düzenlenen bu atölye çalışmasında sağlığınızın iç dünyanızın , kullandığınız sözlerin , inançlarınızın ve duygularınızın bir yansıması olduğunu öğreneceksiniz. Gençliğinde yakalandığı kanseri kendi meteodolojisi ile iyileştiren  Louise Hay’in bilgeliğinin ışığında daha sağlıklı bedenlere ulaşmanın düşünsel ve bilinçaltı yöntemlerini öğreneksiniz

Bedeninizdeki her hücrenin sizin ne düşündüğünüz ve ne hissettiğiniz ile etkileşim halinde olduğunu, ve bedeninizi dinlediğinizde sizinle konuştuğunu hem fark edecek ,hem de deneyimleyeceksiniz.

Fiziksel bedendeki iyileşmelerin ruh beden ve zihin üçlemesini sağlamadıkça yeterli olmadığını, her hastalığın altında farklı bir inanç kalıbı olduğunu öğreneceksiniz.

Bedensel sorunlarınızın nedeni olan bilinçaltı kalıpları keşfedecek bunlardan arınacak ve Bilinçaltına yeni ve istediğiniz sağlığı size getirecek inançları kolaylıkla koyabileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Heal Your Life® Lisanslı Eğitmen, eğitimlerini Amerikada tamamlamış olup kendisi aslen İTÜ mezunu bir mühendistir.Kişilere ve kurumlara yaşama döndürücü eğitimler ve bireysel seanslar düzenlemekte  olup aynı zamanda St Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora eğitimini almaktadır.