Süre

3 Saat


İçerik:

Farkındalık yaratacak ve bedeninizle iletişime geçebileceğiniz meditasyonlar, bedeninizin sizin için değil size karşı çalışmasının altındaki inanç kalıplarını

keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar, ve HYL® teknikleri ile istenilen sağlığa sahip olmaya yönelik egzersizler genel yapıyı oluşturur.


Kimler Katılabilir:

Daha sağlıklı olmalarına kendilerinin de katkıda bulunabileceğine inananlar, sağlığın bütünsel olduğunu yani zihin, beden ve duygularınızı da kapsadığının farkındalığında olan yada olmak isteyenler, sağlıkları konusunda sorumluluk almaya hazır olan 18 yaş ve  üstü tüm isteyenler katılabilir.

Sağlık (Beden-Zihin bağlantısı) Semineri

Louise Hay in Heal Your Life ® Türkçesi ile Hayatını İyileştirebilirsin öğretisi ile düzenlenen bu atölye çalışmasında sağlığınızın iç dünyanızın , kullandığınız sözlerin , inançlarınızın ve duygularınızın bir yansıması olduğunu öğreneceksiniz. Gençliğinde yakalandığı kanseri kendi metedolojisi ile iyileştiren  Louise Hay’in bilgeliğinin ışığında daha sağlıklı bedenlere ulaşmanın düşünsel ve bilinçaltı yöntemlerini öğreneceksiniz.

Bedeninizdeki her hücrenin sizin ne düşündüğünüz ve ne hissettiğiniz ile etkileşim halinde olduğunu, ve bedeninizi dinlediğinizde sizinle konuştuğunu hem fark edecek ,hem de deneyimleyeceksiniz.

Fiziksel bedendeki iyileşmelerin ruh, beden ve zihin üçlemesini sağlamadıkça yeterli olmadığını, her hastalığın altında farklı bir inanç kalıbı olduğunu öğreneceksiniz.

Bedensel sorunlarınızın nedeni olan bilinçaltı kalıpları keşfedecek, bunlardan arınacak ve yeni ve istediğiniz sağlığı size getirecek inançları bilinçaltınıza kolaylıkla koyabileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodolojisi Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.