Loading...
Para ve Bolluk 2019-04-04T13:17:02+00:00

Süre:

3 saat


İçerik:

Farkındalık yaratıcak meditasyonlar,para ve bolluk ile ilgili inanç kalıplarınızın geldiği yerleri keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar,

HYL ® teknikleri ile istediğiniz bollukla buluşmanızı sağlayacak uygulamalar ağırlıktadır.


Kimler için:

Hayatındaki bolluğun ille de para demek olmadığı ,paranın bize bolluk değilde ,bolluk bilincinin bize para getirdiğinin farkında olan yada olmak isteyenler, sahip olduğu bolluk bilinci konusunda sorumluluk almaya hazır 18 yaş ve üstü her isteyen katılabilir.

Para ve Bolluk Semineri

Çok çalışıp istediğimiz yere gelemememiz yada işimizde çok beğenilip istediğimiz kazancı elde edemememizin nedeni çevremizden, ailemizden ve geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız inanç kalıplarıdır. Biz bu inanç kalıplarını fark ettiğimizde neden ve sonuç dengesini iyileştirirken HAYATIMIZI da olumlu yönde değiştiririz.
Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz.
Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yokmuşçasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor. Kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış vb..
Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlardır.

Seminerde Kazanacaklarınız
*Bilinçaltındaki para ve bolluk ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz.
*Bu kalıp ve inançlardan hazır olduğunuz kadarı ile özgürleşeceksiniz
*Paraya bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak.
*Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz

İTÜ mezunu bir mühendis  olup ABD’de Uluslarası İş ve Finans üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.

Louise Hay’ in “Heal Your Life ®” (Yaşamını İyileştirebilirsin) öğretisinin Lisanslı  Eğitmenidir.Eğitimlerini yaklaşık 20 yıl boyunca Louise Hay ile beraber çalışmış Patricia Crane’den  ABD ve  İngiltere’de almıştır.

Kişilere, gruplara ve kurumlara yaşam dönüştürücü ve iyileştirici eğitimler vermekte veya birebir seanslar uygulamaktadır.Kendisi halen St Clements University`de  klinik psikoloji üzerine doktora eğitimine devam etmektedir.