Süre:

3 saat


İçerik:

Farkındalık yaratıcak meditasyonlar,para ve bolluk ile ilgili inanç kalıplarınızın geldiği yerleri keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar,

HYL ® teknikleri ile istediğiniz bollukla buluşmanızı sağlayacak uygulamalar ağırlıktadır.


Kimler için:

Hayatındaki bolluğun ille de para demek olmadığı ,paranın bize bolluk değilde ,bolluk bilincinin bize para getirdiğinin farkında olan yada olmak isteyenler, sahip olduğu bolluk bilinci konusunda sorumluluk almaya hazır 18 yaş ve üstü her isteyen katılabilir.

Para ve Bolluk Semineri

Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz.
Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yok muşçasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor. Kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış vb..
Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlardır.

Seminerde Kazanacaklarınız
*Bilinçaltındaki para ve bolluk ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz.
*Bu kalıp ve inançlardan hazır olduğunuz kadarı ile özgürleşeceksiniz
*Paraya bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak.
*Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.