Loading...
Para ve Bolluk Atölye Çalışması 2017-12-04T15:17:26+00:00

Süre:

3 saat


İçerik:

Farkındalık yaratıcak meditasyonlar,para ve bolluk ile ilgili inanç kalıplarınızın geldiği yerleri keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar,

HYL ® teknikleri ile istediğiniz bollukla buluşmanızı sağlayacak uygulamalar ağırlıktadır


Kimler için:

Hayatındaki bolluğun illede para demek olmadığı ,paranın bize bolluk değilde ,bolluk bilincinin bize para getirdiğinin farkında olan yada olmak isteyenler, sahip olduğu bolluk bilinci konusunda sorumluluk almaya hazır 18 yaş ve üstü her isteyen katılabilir.

Para ve Bolluk Atölye Çalışması

Çok çalışıp istediğimiz yere gelemememiz yada işimizde çok beğenilip istediğimiz kazancı elde edemememizin nedeni çevremizden, ailemizden ve geçmiş deneyimlerimizden kazandığımız inanç kalıplarıdır. Biz bu inanç kalıplarını fark ettiğimizde neden ve sonuç dengesini iyileştirirken HAYATIMIZI da olumlu yönde değiştiririz
Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz.
Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yokmuşçasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor. kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış vb..
Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlardır.

Seminerde Kazanacaklarınız
Bilinçaltındaki para ve bolluk ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz.
Bu kalıp ve inançlardan hazır olduğunuz kadarı ile özgürleşeceksiniz
Paraya bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak.
Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Heal Your Life® Lisanslı Eğitmen, eğitimlerini Amerikada tamamlamış olup kendisi aslen İTÜ mezunu bir mühendistir.Kişilere ve kurumlara yaşama döndürücü eğitimler ve bireysel seanslar düzenlemekte  olup aynı zamanda St Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora eğitimini almaktadır.