Süre:

3 saat


İçerik:

Heal Your Life ® öğretisinde  “Yeniyi İnşaa Etmek” konusuna  holistik(bütünsel) yaklaşırız. Holistik felsefe tüm varlığımıza önem vermek ve beslemek demektir.Ruh-zihin ve beden.Üçünden birini bile ihmal edersek eksik kalırız ve bütün olamayız.Hangisinden başladığımız önemli değil ama eninde sonunda diğerlerini de dahil etmek zorundayız. Bedenimiz için en iyi yiyecekleri seçme, egzersiz programları, zihnimiz için yaratıcı imgeleme, yönlendirici imgeleme ve olumlu düşünce teknikleri, ruhsal boyutumuz için dua, meditasyon ve Yüksek Ben imizle bağlantı kurma çalışmaları ve daha pekçok faydalı çalışmalar (meditasyon,zihin sakinleştirme,affetme,workshoplar,spor,yüzme,…..) bulunmaktadır.

Bu seminer çalışmasında HYL®  teknikleri ile meditasyon,alıştırma ve afirmasyonlardan destek alarak  kendinizi tüm varlığınızla keşfeder ,yeni sizi ve yeni hayatınızı istediğiniz gibi dizayn edersiniz.


Kimler Katılabilir:

Kendisini tüm varlığıyla keşfetmeyi ,yaşam yolculuğunda mutluluğu ile arasına giren engelleri fark etmeyi ,olmak istediği kişi ve tasarladığı yaşamın tohumlarını atmayı isteyen herkes bu seminere katılabilir.

Yeni Bir Yaşam İnşaa Etme Semineri

Yeni bir yaşam inşa etmeye gerçekten hazır mısınız? Geçmişinizi her gün yeniden sırtınıza alarak güne başlamaktan yoruldu iseniz ve kendi yaşamınızın sorumluluğunu alarak yeni bir yaşam oluşturmaya hazırsanız bu seminerden  alacağınız çok şey var.

Yeni hayatınız  her biriniz için orada potansiyel alanınızda adım atmanız için sizi bekliyor. Bu seminerde mutluluğunuzla sizin aranızdaki engelle sevgi dolu bir bakışla karşılaşacak ve Heal Your Life ® ‘a özel metotlarla yeni hayatınızın harika tohumlarını bilinçaltınıza yerleştirebileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.