Süre :

3 saat


İçerik:

Sevmediğiniz bir işte çalışıyorsanız, işinizi veya  pozisyonunuzu değiştirmek istiyorsanız, işyerinde sorunlarınız varsa ya da işsizseniz işte size en iyi harika bir yol. Şunu bilin işinizle ilgili şuanki bulunduğunuz noktaya sizi bilinciniz getirdi. Sizi  sevdiğiniz işe, daha iyi pozisyonlara, daha keyif aldığınız işyerine veya hayalinizdeki işe taşıyacak olan da yine bilincinizdir. Ve bu kesinlikle size bağlıdır. Ne kadar uzun  zamandır  kendinizi başarısız olarak düşündüğünüz hiç  önemli değil

“ Başarı modelini”  şimdi yaratmaya başlayabilirsiniz. Başarı için seçtiğiniz alan iş ise bunu yaratabilirsiniz.İçinizdeki zekanın sizi yönlendireceğine ve rehberlik edeceğine de sonsuz güvenin.Bu seminerde HYL® metodu ile işinizle olan bağlantınıza güçlü bir şekilde içerden bakar ve farkındalık oluşturursunuz ,işinizle ilgili bilinçaltı kalıplarınızı metoda özel tekniklerle farkeder ve onlardan özgürleşirsiniz.


Kimler Katılabilir:

İşiyle, işyeriyle ve iş arkadaşları ile dengeli, doyurucu ve geliştiren ilişkiler kurmak isteyen, elini attığı her işte başarıdan başarıya koşmak isteyen, başarının aslında prova ve denemeler sonucu edinilen deneyimler olduğunu farketmek isteyen herkes bu seminere katılabilir.

Başarı Semineri

İş hayatının tanımı yaratıcılığımızı rahatça ve kolaylıkla ifade etmek ve bunun her anlamda karşılığını alabilmektir. Yaşanan örnekler ise birbirinden farklı iyileşmeyi bekleyen inanç kalıpları ile dolu. Kimi işini hiç sevmiyor, kiminin işi çok stresli, kimi yaptıklarının hiç takdir görmediğine inanıyor, kimi  istediği başarıya ulaşamayacağına inanıyor.  Bu seminerde ister çalışan, ister ev kadını, ister sanatçı, ister öğrenci olun, uğraş konunuz her ne ise ona bambaşka bir gözle bakacak, size doyum vermeyen, istediğiniz başarıdan uzak tutan inanç kalıplarınızı fark edip bunlardan özgürleşebilecek, istediğiniz başarıya ulaşabileceğinizi algılayıp hayallerinize yaklaşabileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.