Loading...
İlişkiler Atölye Çalışması 2017-12-04T15:19:07+00:00

Süre :

3 saat


İçerik:

Farkındalık yaratıcak meditasyonlar,para ve bolluk ile ilgili inanç kalıplarınızın geldiği yerleri keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar, Hyl® teknikleri ile istediğiniz bollukla buluşmanızı sağlayacak uygulamalar ağırlıktadır


Kimler Katılabilir?

Hayatındaki bolluğun illede para demek olmadığı ,paranın bize bolluk değilde ,bolluk bilincinin bize para getirdiğinin farkında olan yada olmak isteyenler, sahip olduğu bolluk bilinci konusunda sorumluluk almaya hazır 18 yaş ve üstü her isteyen katılabilir.

İlişkiler Atölye Çalışması

İlişkilerimiz hayatlarımızın belki de en önemli kısmını oluşturur. Kurduğumuz ilişkilerin tamamı ise kendimizle olan ilişkimizin bir yansımasıdır. Kendimizle olan ilişkimiz çocukluğumuzda büyüdüğümüz ortamlarda şekillenir.

Çocukluk yıllarını unuttuğumuzu söyler bazılarımız . Yaşamdaki aynalarımız yani kurduğumuz yeni ilişkiler bize aynı duyguları yaşatarak bir anlamda iyileşmeye bir çağrı yaparlar.

Louise Hay öğretisi ile hazırlanmış bu seminerde hayatlarınızı , düşündüğünüz her anlamda ,bu işte başarı olabilir kilo verme olabilir daha sağlıklı ilişkiler olabilir daha iyi bir sağlık olabilir güzelleştirmenin önce kendinizle olan ilişkinizi güzelleştirerek olabileceğini fark edecek Heal Your Life ® a özel yöntemlerle kendinizle çok daha güzel bir ilişki başlatacak ve bunun sayesinde hayatınızın tüm alanında iyileşme ve güzelleşme yaşayabileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Heal Your Life® Lisanslı Eğitmen, eğitimlerini Amerikada tamamlamış olup kendisi aslen İTÜ mezunu bir mühendistir.Kişilere ve kurumlara yaşama döndürücü eğitimler ve bireysel seanslar düzenlemekte  olup aynı zamanda St Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora eğitimini almaktadır.