Loading...
İlişkiler 2(İstediğim İlişkiyi Oluşturma) 2019-04-04T13:56:36+00:00

Süre :

3 saat


İçerik:

İlişkiler bizim aynalarımızdır. Yaşamımızda olan şeyler daima ya sahip olduğumuz özelliklerin ya da ilişkilerimiz hakkındaki inançlarımızın aynası oluyor. Patron, iş  arkadaşı, sevgili, eş veya çocuklarımızla olan ilişkilerimizde hoşlanmadığımız şeyler ya kendimizin yaptığı, ya yapmak istediği ya da inandığımız şeyler olabiliyor.

Bu seminer çalışmasında ilişkilerinizde değiştirmek istediğiniz durumlar, ailenizle ilişkilerinizde çözümlemek istediğiniz konular üzerinde çalışmalar yapıp, arzu ettiğiniz ilişkileri meditasyonlar ve alıştırmalar vasıtasıyla yaşamanıza davet edeceksiniz.


Kimler Katılabilir:

İlişkilerinde sevgiyi, şevkati, memnuniyeti ve doyum veren bağlılığı dengeli  yaşamak isteyen herkes katılabilir.

İlişkiler 2 (İstediğim İlişkiyi Oluşturma) Semineri

Ön Koşul: İlişkiler 1(Kendimle Olan İlişkim) Seminerine katılmış olmaktır.

❣İlişkiler 1’de her biriniz kendinizle olan ilişkinize odaklandınız. Bizler ancak kendimize sevgimiz arttığında geçmişimizi anlayabilir ve geçmişimizden özgürleşebiliriz. Aksi halde kurban rolünden kurtulamayız. Yaşanacak deneyimlerin bir önceki deneyimlerden farklı olmasını başaramayız.

❣İlişkiler 2 seminerinde ;

*Bilinçaltınızdaki hak etme ve hayattan beklentileriniz ile ilgili inançlarınızı fark edeceksiniz.

*Eski istenmeyenleri yenileri ile değiştireceksiniz.
*Ailenizle ilgili hep cevabını aradığınız sorulara cevap bulabileceksiniz.
*Kalbinizin arzusu ile sizi buluşturacak meditasyonlar yapıp bu güzellikleri hayatınıza kabul etmeye yönelik bir zihin bahçesi oluşturacaksınız.

 

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir.

Handan Cengiz

İTÜ mezunu bir mühendis  olup ABD’de Uluslarası İş ve Finans üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.

Louise Hay’ in “Heal Your Life ®” (Yaşamını İyileştirebilirsin) öğretisinin Lisanslı  Eğitmenidir.Eğitimlerini yaklaşık 20 yıl boyunca Louise Hay ile beraber çalışmış Patricia Crane’den  ABD ve  İngiltere’de almıştır.

Kişilere, gruplara ve kurumlara yaşam dönüştürücü ve iyileştirici eğitimler vermekte ve birebir seanslar uygulamaktadır.Kendisi halen St Clements University’de  klinik psikoloji üzerine doktora eğitimine devam etmektedir.