Loading...
Negatif Temizliği (Öfke ve Affetme) 2019-04-04T14:12:06+00:00

Süre :

3 saat


İçerik:

Affetmeyi  red etmek sizi geçmişinizde saplanmış halde tutar ve şu anda olmanız imkansızdır. Geleceğinizi ise ancak şu anda olarak yaratabilirsiniz. Affetmek öncelikle kendinize verdiğiniz büyük bir hediyedir.Sizi geçmişten, geçmiş deneyimlerden ve ilişkilerden kurtarır, özgürleşirsiniz.

Bu seminer çalışmasında özgürleştirmek istediğimiz kişiler ve deneyimlerimizi bulur ve onları affetme meditasyonu ve alıştırmalar  ile  onlarla olan  enerjisel bağlarımızı şifalandırarak düşünce dünyamızda kocaman alanlar açarız.Yaşamla ve kendimizle olan bağımızı dengeye getirmiş bir halde sevgi dolu deneyimlere kapı aralamış oluruz.

 


Kimler Katılabilir:

Affedemediği kişilerin ve durumların kendisine fayda sağlamadığını farkeden, bu kişilerden ve durumlardan zihin dünyasında özgürleşerek yaşamında sevgi dolu, neşe dolu deneyimlerle süslemek isteyen herkes katılabilir.

 

Negatif Temizliği (Öfke ve Affetme)Semineri

”Olumsuz duyguların olmadığı yerde olumlu duygular da olmaz”

Duygusal Zekanın basitçe tanımı hayatımızı duyguların yönettiğinin bilincinde olmaktır.

Kaliteli bir yaşamın en önemli sırrı ise duygular ile iletişime geçebilme, fark edebilme ve her farklı duyguya nasıl karşılık vereceğini bilmek ve istenmeyenlerden özgürleşebilmekte yatar.

Maalesef çoğumuz onlarla nasıl baş edeceğimizi bilmediğimiz için görmezden gelmeye çabalar ve hatta duygularımızla bağımızı koparırız. Veya geçmişte yaşanan bazı duygularla o günkü bilgi ve farkındalığımızla nasıl karşılık vereceğimizi bilmediğimiz için aynı girdabın içinde dönüp durabiliriz.

Oysa yaşamda bundan çok daha fazlası var. Aynı duyguları ve düşünceleri tekrar etmeden özgürleşip potansiyellerine doğru kocaman bir adım atmaya hazırım diyenleri seminerimize bekliyoruz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodolojisi Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz

İTÜ mezunu bir mühendis  olup ABD’de Uluslarası İş ve Finans üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.

Louise Hay’ in “Heal Your Life ®” (Yaşamını İyileştirebilirsin) öğretisinin Lisanslı  Eğitmenidir.Eğitimlerini yaklaşık 20 yıl boyunca Louise Hay ile beraber çalışmış Patricia Crane’den  ABD ve  İngiltere’de almıştır.

Kişilere, gruplara ve kurumlara yaşam dönüştürücü ve iyileştirici eğitimler vermekte ve birebir seanslar uygulamaktadır.Kendisi halen St Clements University’de klinik psikoloji üzerine doktora eğitimine devam etmektedir.