Süre :

3 saat


İçerik:

Bu seminerde, katılımcılar bugüne değin nasıl yöneteceklerini bilmediği olumsuz, rahatsız edici duygularının farkında olur, sonrasında bu duygulardan sağlıklı bir şekilde özgürleşmenin yöntemlerini deneyimlerler.


Kimler Katılabilir:

Bastırılmış duyguları olan, çok kolay öfkelenen, kendisini ve duygularını ifade etmeye ve geçmişten özgürleşerek yeni bir başlangıç yapmaya ihtiyaç duyan herkes katılabilir.

Negatif Temizliği (Öfke ve Affetme)Semineri

”Olumsuz duyguların olmadığı yerde olumlu duygular da olmaz” deyişi iyi hissetmenin anahtarının öncelikle olumsuz negatif duygularımızı kabul etmekten geçtiğini anlatıyor.

Duygusal dünyada dinginlik oluşmadan kaliteli bir yaşamdan söz edilemez. Duygularda dinginliğin sırrı ise en duygular ile iletişime geçebilme, fark edebilme, her farklı duyguya nasıl karşılık vereceğini bilmek ve istenmeyenlerden özgürleşebilmekte yatar.

Maalesef çoğumuz onlarla nasıl baş edeceğimizi bilmediğimiz için görmezden gelmeye çabalar ve hatta duygularımızla bağımızı koparırız. Veya geçmişte yaşanan bazı duygularla o günkü bilgi ve farkındalığımızla nasıl karşılık vereceğimizi bilmediğimiz için aynı girdabın içinde dönüp durabiliriz.

Oysa yaşamda bundan çok daha fazlası var. Aynı duyguları ve düşünceleri tekrar etmeden özgürleşip potansiyellerine doğru kocaman bir adım atmaya hazırım diyenleri seminerimize bekliyoruz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodolojisi Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.