Süre :

3 saat


İçerik:

Hayatta herşey ilişkilerden oluşuyor. Herşey ile  bir ilişkimiz bir bağımız var. Şu anda bu okumakta olduğunuz yazı ile de bir ilişkiniz var. Ve bu yaşamda var olduğunuz sürece ilişkinizin hep devam edeceği  kişi yine sizsiniz. Bu seminerde  Heal Your Life ® a özel yöntemlerle ve alıştırmalarla kendinizle çok daha güzel bir ilişki başlatmanın yollarını öğrenirsiniz   ve bu yöntemleri, alıştırmaları düzenli uyguladığınızda  hayatınızın tüm alanında iyileşme ve güzelleşmelerin olduğuna tanık olursunuz.

 

 


Kimler Katılabilir:

Kendisiyle daha sağlıklı ,daha verimli, daha net  ilişkiler kurarak, yaşamındaki her türlü ilişkiyi sevgi dolu ve dengeli yaşamak isteyen 18 yaş ve üstü  herkes katılabilir.

İlişkiler 1(Kendimle Olan İlişkim) Semineri

İlişkilerimiz hayatlarımızın belki de en önemli kısmını oluşturur. Kurduğumuz ilişkilerin tamamı ise kendimizle olan ilişkimizin bir yansımasıdır. Kendimizle olan ilişkimiz, çocukluğumuzda büyüdüğümüz ortamlarda şekillenir. Çocukluk yıllarını unuttuğumuzu söyler bazılarımız . Yaşamdaki aynalarımız yani kurduğumuz yeni ilişkiler bize aynı duyguları yaşatarak bir anlamda iyileşmeye bir çağrı yaparlar.

Ne Gerekli: Bir çoçukluk fotoğrafınız

Louise Hay öğretisi ile hazırlanmış bu seminerde hayatlarınızı düşündüğünüz her anlamda -bu işte başarı olabilir, kilo verme olabilir daha sağlıklı ilişkiler olabilir daha iyi bir sağlık olabilir – güzelleştirmenin önce kendinizle olan ilişkinizi güzelleştirerek olabileceğini fark edecek Heal Your Life ® a özel yöntemlerle kendinizle çok daha güzel bir ilişki başlatacak ve bunun sayesinde hayatınızın tüm alanında iyileşme ve güzelleşme yaşayabileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodolojisi  Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir.