Loading...
Evrensel Yasalarla Değişimi Başlatmak 2019-03-29T13:24:08+00:00

Süre :

3 saat


İçerik:

Bu seminer çalışması ile bizi memnun etmeyen bir durumu değiştirmek için önce derinliklerde gömülü olan düşünce kalıplarımızın farkında oluruz.Farkında olmak değişimin ve iyileşmenin ilk adımıdır. Her düşünceyi deneyime çeviren içimizdeki güçle tanışırız. Durumları ve koşulları yaratma sorumluluğunun kendimize ait olduğunu kabul ederiz. HYL® teknikleri ile değişime dair inanç oluşturmanızı sağlayacak uygulamalar ağırlıktadır.


Kimler Katılabilir?

Yaşamında sürekli aynı olumsuzlukların cereyan ettiğini farkedenler, içindeki muhteşem güçle olan bağlantıyı hatırlamak isteyenler, değişmeye istekli olanlar,sorumluluğun kendisine ait olduğunu gören herkes katılabilir.

Evrensel Yasalarla Değişimi Başlatmak Seminer Çalışması

Dünyaca ünlü, kitapları 50 milyonun üzerinde satmış geçtiğimiz yıl 90 yaşında ışığa geçmiş yazar ve öğretmen Louise Hay in Düşünce Gücü ile Tedavi  kitabında da yer alan öğretinin uygulamalı bir şekilde işleneceği bu seminerimizde öğretinin evrensel olan temel yasalarını ve onları hayatınızın istediğiniz alanına nasıl uygulayabileceğinizi deneyimleyebilecek meditasyonlar ile bilinçaltı inançlarınızla tanışacak bilgelik ve eğlence dolu saatler geçireceksiniz.

 

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Kimdir?
Handan Cengiz,  İTÜ mezunu bir mühendis  olup ABD’de Uluslarası İş ve Finans üzerine yüksek lisans eğitimi almıştır.
Louise Hay’ in “Heal Your Life ®” (Yaşamını İyileştirebilirsin) öğretisinin Lisanslı  Eğitmenidir.Eğitimlerini yaklaşık 20 yıl boyunca Louise Hay ile beraber çalışmış Patricia Crane’den  ABD ve  İngiltere’de almıştır.
Kişilere, gruplara ve kurumlara yaşam dönüştürücü ve iyileştirici eğitimler vermekte veya birebir seanslar uygulamaktadır.Kendisi halen St Clements University klinik psikoloji üzerine doktora eğitimine devam etmektedir.