Süre :

Bu program 4 modülden oluşur


İçerik:

Bu seminer  sadece kilo verme kursu değil, yemek yeme  ile olan ilişkinize bilinçli bir şekilde yaklaşmanızı sağlayan farkındalık geliştiren bir programdır aynı zamanda. Düşünceleri, duyguları ve davranışları değiştirmek için bilinçli bir yolculuktur. Ruhunuzla daha güçlü bir bağlantı kurmanızı geliştirmenizle  ilgilidir. Bu programda yer alan kavramlar ve alıştırmalar; hayatınızın  olumlu bir yönde değişmesini istediğiniz herhangi bir alanına da çok rahatlıkla  uygulanabilir.


Kimler Katılabilir:

İdeal bedenine ulaşıp onu korumak isteyen, yaşam planına uygun yeme ve egzersiz planını  geliştirmek isteyen ve bu programın öğretisi ile hayatında olumlu yönde değişiklikler yapıp kalıcı güzellikler sağlamak  isteyen herkes katılabilir.

İdeal Bedene Ulaşma Semineri 

Çoğu kilo verme programı sadece davranışsal seçimlere odaklanır ve başarısız olmalarının ardındaki sebep budur. Uzun döneme kilo vermenin ve sağlıklı bir vücuda sahip olmanın altında yatan temel başka faktörlere dayanır.

Bu eşsiz ideal bedene ulaşma programında size, ideal kilonuza ulaşmanız ve ulaşmanızın ardından da bu kiloyu koruyabilmeniz için gerçekten ihtiyacınız olan beceriler öğretilecektir.

Kilo vermek için güçlü ve bilinçli bir yaklaşım sergilerken öğrenecekleriniz;

  • İlk adımı başarı için atmak,
  • Yeme alışkanlıklarınızı incelerken hayati sorular sormak,
  • Büyük karlar sağlayan küçük değişimler yapmak,
  • Kilo vermede başarılı olabilmek için zihinsel beceriler öğrenmek,
  • Amaçlarınıza ulaşmaya yardım etmesi için görselleştirme,
  • İstediğiniz sağlıklı vücuda ulaşabilmek için ihtiyacınız olan duygusal ve ruhsal beceriler,
  • Yaşam şeklinize en uygun yeme ve egzersiz planını geliştirmek olacaktır.

Bu kurs, yeme kalıplarınızın ardındaki gerçek sebepleri keşfetmenize yardımcı olacak, kavraması kolay  güçlü egzersizlere sahip 20 sayfalık bir gelişme kitabı içerir.