Heal Your Life

Süre:

Bu Atölye çalışması iki tam gün boyunca 10:00-18:00 saatleri arasında uygulanır.


İçerik:

Farkındalık yaratıcı meditasyonlar, inanç kalıplarının geldiği yerleri keşfetmenize yardımcı olacak çalışmalar, serbest bırakma ve  özgürleşme amaçlı gurup çalışmaları ve HYL® teknikleri ile yeniyi oluşturma çalışmaları genel yapıyı oluşturur.


Kimler için:

Yaşamda bundan daha fazlası olmalı diyenler, kendilerini ve gerçek potansiyellerini keşfetmek isteyenler, eski yüklerini atmaya gönüllü olanlar, hayatlarını her anlamda güzelleştirmek isteyen ve ilk adımı atmaya hazır olan 18 yaş ve üstü tüm bireyler için uygun bir çalışmadır.


Ön Çalışma:

Louise Hay in Düşünce Gücüyle Tedavi ve Patricia Crane  in İste ve Olsun, Evren Siparişlerini Bekliyor kitaplarını okumak öğreti ile tanışmanızı ve çalışmadan daha çok faydalanmanızı sağlayacaktır.

Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Atölye Çalışması

Orjinalini Louise Hay’in tasarladığı dünyada milyonlara ulaşmış metod ile Hayatınızda Mucizevi değişikliklere hazır mısınız ?

Orijinal adı ile Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop’u katılımcılarına yeni bir hayata açılan bir kapı sunar.Bu güçlü çalışmada katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler. Geçmişten gelen olumsuz deneyimler istediğiniz hayat ile sizin aranızda duran engellerin önemli bir kısmıdır. Geçmişin etkilerinden özgürleşmek ise kendi zenginliğinize, potansiyelinize bir kapı açmaktır. Heal Your Life ® workshop ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutların tümünde gerçekleşir. Katılımcılar iki gün boyunca hayatlarını güzelleştirme ve iyileştirmede önemli bir sıçrama yaşadıkları gibi workshop sonrasında kullanabileceği uygulaması kolay ancak etkisi güçlü metotları da öğrenirler.

Kimlere Uygundur?

-Kişisel gelişim deneyimlemeye hazır ve açık

-Hayatlarında iyileştirme ve güzelleştirme hedefinde olan

-Yaşamda yeni bir yön arayışında olan

-Hayat amaçlarını gerçekleştirmek konusunda metot ve motivasyon ihtiyacında olan

-Eski yüklerini bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyen tüm kişiler için uygun bir workshop tur.

Metodoloji

Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir.

30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir. Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar.

Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Grup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur.