fbpx
Loading...
Affetme Atölye Çalışması 2017-12-04T15:26:44+00:00

Affetme Atölye Çalışması

ön Koşul: Handan Cengiz ile Louise Hay Öğretisi seminerlerinden en az birine katılmış olmaktır.

”Olumsuz duyguların olmadığı yerde olumlu duygularda olmaz”

Duygusal Zekanın basitçe tanımı hayatımızı duyguların yönettiğinin bilincinde olmakdır.

Kaliteli bir yaşamın en önemli sırrı ise duygular ile iletişime geçebilme , farkedebilme,ve her farklı duyguya nasıl karşılık vereceğini bilmek ve istenmeyenlerden özgürleşebilmekte yatar.

Maalesef çoğumuz onlarla nasıl başedeceğimizi bilmediğimiz için görmezden gelmeye çabalar ve hatta duygularımızla bağımızı koparırız. Veya geçmişte yaşanan bazı duygularla o günkü bilgi ve farkındalığımızla nasıl karşılık vereceğimizi bilmediğimiz için aynı girdabın içinde dönüp durabiliriz.

Oysa yaşamda bundan çok daha fazlası var. Aynı duyguları ve düşünceleri tekrar etmeden özgürleşip potansiyellerine doğru kocaman bir adım atmaya hazırım diyenleri seminerimize bekliyoruz.

Metodoloji

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

Handan Cengiz Heal Your Life® Lisanslı Eğitmen, eğitimlerini Amerikada tamamlamış olup kendisi aslen İTÜ mezunu bir mühendistir.Kişilere ve kurumlara yaşama döndürücü eğitimler ve bireysel seanslar düzenlemekte  olup aynı zamanda St Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora eğitimini almaktadır.