Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Biz geçmişin koşullanmalarından nasıl arınırız? Yeni hayatımızı nasıl hazırlarız? Bu  Seminerde yeni bir hayat oluşturmanın en temel anahtarlarını hem öğrenecek hem de deneyimleyeceksiniz.

Yeni hayatımız ise her birimiz için orada potansiyel alanımızda adım atmamız için bizi bekliyor.
Bu seminerde mutluluğunuzla sizin aranızdaki son engelle sevgi dolu bir bakışla karşılaşacak ve
Heal Your Life ® ‘a özel metodlarla yeni hayatınızın harika tohumlarını bilinçaltınıza yerleştirebileceksiniz.

Metodoloji

Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Öğretmeye yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisi dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir. Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar. Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur

Handan Cengiz Kimdir?

Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır kendisine ait gayrimenkul işini yürütmektedir. ABD’de Uluslararası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi yapmıştır. Kendisi halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora eğitime devam etmektedir.2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır. Yetkili eğitmenlik eğitimlerini ise Heal Your Life® ın dünyadaki master eğitmenlerinden Amerika’da  almış olup, guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.
Seminer Detayları:

Tarih: 15 Mayıs   2018
Saatler: 19:30-22:30
Yer: Bilgi Paylaşım Danışmanlık Taksim(Mete Caddesi Park Apt No:24)
Sertifika: Katılımcılara Louise Hay Öğretisi ile Yeni hayatımızı Oluşturma seminerine katılım sertifikası verilecektir.
Eğitmen: Handan Cengiz
Ücret: 100 Tl
Telefon: 0553-1771744