Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti
Orjinalini Louise Hay’in tasarladığı dünyada milyonlara ulaşmış metod ile Yeni bir hayata hazır mısınız ?
 
O halde sizi bu yaşam değiştiren 2 tam günlük Atölye Çalışmasına davet ediyoruz.
 
Orijinal adı ile Heal Your Life® Yaşamını İyileştirebilirsin Workshop’u katılımcılarına yeni bir hayata açılan bir kapı sunar.Bu güçlü çalışmada katılımcılar kendilerini daha derinden tanımayı ve eski koşullanmalarından arınarak yeniye açılmayı deneyimlerler. Geçmişten gelen olumsuz deneyimler istediğiniz hayat ile sizin aranızda duran engellerin önemli bir kısmıdır. Geçmişin etkilerinden özgürleşmek ise kendi zenginliğinize potansiyelinize bir kapı açmaktır. Heal Your Life ® workshop ta iyileşme fiziksel, ruhsal, duygusal ve zihinsel boyutların tümünde gerçekleşir. Katılımcılar iki gün boyunca hayatlarını güzelleştirme ve iyileştirmede önemli bir sıçrama yaşadıkları gibi workshop sonrasında kullanabileceği uygulaması kolay ancak etkisi güçlü metotları da öğrenirler.
 
Kimlere Uygundur
 
Kişisel gelişim deneyimlemeye hazır ve açık Hayatlarında iyileştirme ve güzelleştirme hedefinde olan Yaşamda yeni bir yön arayışında olan Hayat amaçlarını gerçekleştirmek konusunda metot ve motivasyon ihtiyacında olan Eski yüklerini bırakarak yeni bir başlangıç yapmak isteyen tüm kişiler için uygun bir workshop tur.
 
Metodoloji
 
Heal Your Life® (Hayatını İyileştirebilirsin) metodoloji Amerikalı bir yazar ve milyonların sevdiği bir öğretmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu yıllar sonra öğrendiği teknikler ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Hatta öğretmenliğe yeni başladığı dönemde kanser teşhisi konulmuş ve kanseri kendi yöntemi ile iyileştirmiş, kendi sözleri ile öğrendiklerini hayata geçirmiştir. 30 Ağustos 2017’de 90 yaşına ışığa geçen Louise Hay’in öğretisdünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir. Metot güçlü bir içe bakış ve farkındalık oluşturmaya dayanır. Katılımcılar bilinçaltındaki inanç kalıplarını Heal Your Life® a özel tekniklerle kolayca fark eder ,bunlardan özgürleşir ve ikinci gün sonunda bilinçaltlarına yenilerini ekmiş olarak çıkarlar. Meditasyonlar ve farkındalık çalışmaları ağırlıktadır. Gurup dinamiği ve karşılıklı farkındalık paylaşımları her bir katılımcı için gelişme ve öğrenme fırsatları ile doludur.
 
Seminer Eğitmeni
 
Heal Your Life ®yetkili eğitmeni Handan Cengiz İTÜ mezunu bir mühendis olup uzun yıllardır kendisine ait gayrimenkul işini yürütmüştür. 2001 yılından itibaren kişisel gelişim konularında Türkiye’de ve dünyada değerli öğretmenlerden eğitimler almıştır.Amerika’da Uluslarası iş ve finans üzerine yüksek lisans eğitimi tamamlamış olup halen St.Clements üniversitesinde psikoloji doktora eğitime devam Heal Your Life®ın eğitmenlik eğitimlerini ise dünyadaki master eğitmenlerden Amerika’da almış olup, guruplara ve kişilere ve kurumlara yaşam dönüştürücü eğitimler ve birebir seanslar vermeye devam etmektedir.
 
 
Seminer Detayları:
 
Yer: Aklotus Farkındalık Atölyesi
Tarih:28-29 Nisan 2018
Saat:10.00-18.00
 
Neler dahil:Kahve molaları, tüm dükümanlar
Sertifika:Heal Your Life ® Semineri Katılımcı Sertifikası
 
ÜCRET: 550.- TL + KDV